Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
kina napisał:
Kierowca czy pasażer jeśli ktoś wie to nich napisze.
Pasazer kierowca zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
ludzie zejdzcie ztego forum dajcie im już spokoj, byli w porządku znalem ich od piaskownicy, z podwórka, co moecie wiedzie, jak bylo , madrzy k... jesteście za monitorami, tak oczerniac, nie wiecie co sie dzieje teraz w ich domach, co czujabliscy, koledzy znajomi, ciekawe czy ich bliskim byście powiedzieli to samo, więz wyp... z tego forum niech pozostan ludzie ktorzy cos wiedza i mog pomoc, w tej niepewności a nie pisać brednie i glupoty, a poza tym to szkoda wogle was czytac. wspolvzycia dla rodzin. A w czym ty teraz możesz pomóc? Gdzie byłeś wcześniej. Nie neguję tego, że byli w porządku. Ale na litość boską, o jakiej pomocy mowisz? Należy teraz pomóc jedynie chłopakowi, który, mam nadzieję, przeżyje. Przecież on będzie miał traumę do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bedzie mial traumy, powiesi sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac wypowiedzi niektorych z was jest mi naprawde was zal jak mozna tak mowic o zmarlych mlodych ludzich trzeba nie miec serca poprostu:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie po przeczytaniu tego forum ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Powiem wam tak kierowcy nie znam, ale nawet jak jest świeżym kierowcą bez wyobraźni i doświadczenia, to na pewno nie przewidział tego że tak się to skończy, brakowało mu wyobraźni albo doświadczenia i w tym sęk i tu się z tobą mark, ale następnym razem przemyśl sobie czy o jedno słowo za dużo w tak trudnej sytuacji, nie wyprowadzi kogoś z równowagi. Pewne jest jedno jak kiedyś jeszcze wsiądzie za kierownice(bo nie wiadomo w jakim jest stanie) to na pewno już nie popełni takiego błędu, ale czy musiało go to aż tak drogo kosztować? Bo na pewno do końca życia(jak przeżyje) będzie się bił z myślami''dlaczego stało sie tak a nie inaczej, dlaczego to nie on zgina'' A jednak da się normalnie roamawiać. Oczywiście podzielam twoje zdanie. Nie miałem zamiaru nikogo wyprowadzać z równowagi. Szlag mnie tylko trafia, że brawura, brak wyobraźni, brak reakcji tzw. kolegów na nieodpowiedzialne zachowanie doprowadzją do takich tragedii. Przecież mi ich też żal, do cholery. Koledzy tego, który, mam nadzieję przeżyje, powinni teraz pomóc własnie jemu, aby do końca życia nie musiał budzić się w nocy z krzykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi pajacu niedojeb... (bo inaczej sie nie da mówi) o informacje organizacyjne ale jak widze to jeste trolem komputerowym i nic nie wiesz o prawdziwym życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że sie juz zastanawiacie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
112 napisał:
nie bedzie mial traumy, powiesi sie
powiem ci jedno sam sie powies chlopak ma przyjaciol kolegow ibedzie mial bo napewno go nie zostawio tylko beda chcieli mu pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty chyba nie do końca się zastanawiasz?? Kogo ty znowu wyzywasz jano??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak moze i jest szkoda tych ludzi, bo to po prostu ludzie. Ale ciekawe co by bylo jakby taki niewinny czlowiek szedl/jechal ulica Lubelska i przez nich to wlasnie on by zginal? Tez byscie tak pisali. Jak sie pije albo nie ma sie mozgu to do samochodu nie wsiada sie. Prosta zasada. A skoro juz zamierzeli wsiasc to bylo trzeba liczyc sie z konsekwencjami. Bogu dzieki ze nikt niewinny nie ucierpial. Bo tak naprawde kazdy z Nas moglby wlasnie przez takich kretynow zginac... i wlasnie wielu niwinnych ludzi przez tych bezmozgich ludzi konczy swoje zycie. Czy ktos ich znal, czy nie to nie ma znaczenia. tak sie po prostu nie robi. Niedawno byl podobny wypadek. Niezyje mlody chlopak- 17 lat. Wiec no comment;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przypadek? oszalałeś człowieku? przez przypadek się napił i przez przypadek wsiadł za kierownicę? no to ja ci powiem, że to nie przypadek, zrobił to z pełną świadomością - napił się i wsiadł za kółko - a tak robią tylko bandyci, przestępcy, potencjalni mordercy, więc zważ kogo bronisz, a że był fajny, no to co? bandyci, przestępcy i potencjalni mordercy też dla swoich kumpli są fajni, ciekawe tylko co to za kumple, może tacy sami...
Czlowieku a powiem ci ze akurat kierowca byl trzezby...a pasazerowie pod wplywem alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
zgadzam sie z Tobą. co za ludzie. ja ich znalam i wspolczuje rodzinie:(
to tak jak i ja znalam ale na zawsze zostana w mojej pamieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
a skąd wiesz że kierowca był pijany?
dla twojej swiadomosci kierowca btl trzezwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla rodzin[*][*] Zawsze będziemy pamiętać:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
powiem ci jedno sam sie powies chlopak ma przyjaciol kolegow ibedzie mial bo napewno go nie zostawio tylko beda chcieli mu pomoc
RODZINA z premedytacją ZAMORDOWANYCH na pewno zadba o niego !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
112 napisał:
nie bedzie mial traumy, powiesi sie [/quote] [quote name='red angel' timestamp='1295101012' post='423364'] RODZINA z premedytacją ZAMORDOWANYCH na pewno zadba o niego !!!!!!!!!!!!
weź się lecz ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red angel napisał:
RODZINA z premedytacją ZAMORDOWANYCH na pewno zadba o niego !!!!!!!!!!!!
jakich zamordowanych czlowieku to byl wypadek wez sie zastanow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tych chłopaków jako ludzi szkoda ich ale zgineli na własne życzenie nadmierna prędkość i małe doświadczenie a do tego fatalny stan polskich dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Współczucie dla rodzin[*][*] Zawsze będziemy pamiętać:(
[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...